Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de Repararea si intretinere pentru echipamente de informatica si echipamente de birotica
- Număr anunț
- DA41081699
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2845575)
- Furnizor / câștigător
- NEXT EXPERT SRL (CUI 34166505)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.660 RON
- Valoare atribuită
- 9.660 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 22:49
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.660 RON
din 9.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro