Ofertă acceptată
Cumpărare directă
garnitura astronic Man TGS 26.400 6X4
- Număr anunț
- DA41082326
- Autoritate contractantă
- DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL TEHNIC SRL (CUI RO16961758)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 258 RON
- Valoare atribuită
- 258 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 08:45
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
258 RON
din 258 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro