Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziționare utilaje ÎNLOCUIRE ANSAMBLURI DE JOACĂ ÎN CELE PATRU PARCURI DIN COMUNA ȚAGA, JUD. CJ

Număr anunț
DA41079326
Autoritate contractantă
COMUNA TAGA (CONSILIUL LOCAL TAGA) (CUI 4288055)
Furnizor / câștigător
COMINDFLEX SRL (CUI 1393676)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179.912,32 RON
Valoare atribuită
179.912,32 RON
Data publicării
31.08.2026 13:57
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179.912,32 RON

din 179.912,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.