Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de întreținere a autoturismului B-103-ZYX
- Număr anunț
- DA41079038
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
- Furnizor / câștigător
- AVIA MOTORS EST S.R.L. (CUI 42449960)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.731,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.731,47 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 13:40
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.731,47 RON
din 1.731,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro