Ofertă acceptată Cumpărare directă

diverse curatenie

Număr anunț
DA41082408
Autoritate contractantă
UNITATE DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA (CUI 15915702)
Furnizor / câștigător
OTI DISTRIBUTION SUCEAVA SRL (CUI RO19651506)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,50 RON
Valoare atribuită
399,50 RON
Data publicării
01.09.2026 08:50
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,50 RON

din 399,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.