Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tronson racordare stanga-dreapta sina 62R2 cu 49E1

Număr anunț
DA41081929
Autoritate contractantă
Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
Furnizor / câștigător
VOESTALPINE RAILWAY SYSTEMS ROMANIA S.A. (CUI RO1151753)
Cod CPV
34941300-8 · Sine de tramvai (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178.640 RON
Valoare atribuită
178.640 RON
Data publicării
01.09.2026 08:14
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178.640 RON

din 178.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.