Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIG MED TURCIA 16SEP-18SEP2026 VALENTIN IULIAN CIOBANU

Număr anunț
DA41082411
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
QUICK TRAVEL SRL (CUI RO25883438)
Cod CPV
66512220-0 · Servicii de asigurare medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50 RON
Valoare atribuită
50 RON
Data publicării
01.09.2026 08:50
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50 RON

din 50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.