Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere sistem informatic

Număr anunț
DA41082294
Autoritate contractantă
LICEUL GERMAN SEBES (CUI 34182950)
Furnizor / câștigător
PFA IGNA MIHAI GABRIEL (CUI RO34001922)
Cod CPV
72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.652 RON
Valoare atribuită
1.652 RON
Data publicării
01.09.2026 08:43
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.652 RON

din 1.652 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.