Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu OMNIBUS

Număr anunț
DA41066590
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE SOCIOLOGIE URBANA SI REGIONALA - CURS SRL (CUI RO8398832)
Cod CPV
79320000-3 · Servicii de sondaje de opinie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.500 RON
Valoare atribuită
23.500 RON
Data publicării
27.08.2026 16:09
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.500 RON

din 23.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.