Ofertă acceptată Cumpărare directă

Simulator de curse auto 3+1zi Serv. permit. acces. la parcuri de distr. și parcuri recreative a part

Număr anunț
DA41078078
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA KONYA ADAM (CUI 4925603)
Furnizor / câștigător
COUNTRY WILD SRL (CUI ro12903053)
Cod CPV
92000000-1 · Servicii de recreere, culturale si sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.440 RON
Valoare atribuită
14.440 RON
Data publicării
31.08.2026 12:51
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.440 RON

din 14.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.