Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii proiectare si intocmire dosare
- Număr anunț
- DA41073636
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Stefan Odobleja (CUI 15138096)
- Furnizor / câștigător
- CROS CONSTRUCT SRL (CUI 13915307)
- Cod CPV
- 71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 91.870 RON
- Valoare atribuită
- 91.870 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 08:54
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 09:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
91.870 RON
din 91.870 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro