Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii deratizare si dezinsectie COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "ANDREI SAGUNA" SIBIU

Număr anunț
DA41082655
Autoritate contractantă
Colegiul National Pedagogic "Andrei Saguna" Sibiu (CUI 4240715)
Furnizor / câștigător
ELSI COM SRL (CUI RO14858455)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
830 RON
Valoare atribuită
830 RON
Data publicării
01.09.2026 09:03
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

830 RON

din 830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.