Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE APOMENTRU DN 32 CU MONTAJ INCLUS LA CIAPAD POPRICANI
- Număr anunț
- DA41080939
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- APAVITAL SA (CUI 1959768)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 984,25 RON
- Valoare atribuită
- 984,25 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 15:26
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
984,25 RON
din 984,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro