Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CONFIGURARE SI CUSTOMIZARE AFERENTE PLATFORMEI DE MANAGEMENT ORGANIZATIONAL VIVA - Liceu

Număr anunț
DA41081618
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "DUILIU ZAMFIRESCU" ODOBESTI (CUI 4350793)
Furnizor / câștigător
VIVA CONTROL S.R.L. (CUI 34166840)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.480 RON
Valoare atribuită
3.480 RON
Data publicării
31.08.2026 18:15
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.480 RON

din 3.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.