Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTOCMIRE DOCUMENTATIE PENTRU SISTEM DE SUPRAVEGHERE VIDEO

Număr anunț
DA41069489
Autoritate contractantă
COMUNA PERISOR (CUI 5002010)
Furnizor / câștigător
LACRIS IMPEX SRL (CUI 5652471)
Cod CPV
51314000-6 · Servicii de instalare de echipament video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.250 RON
Valoare atribuită
4.250 RON
Data publicării
28.08.2026 10:56
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.250 RON

din 4.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.