Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatenie

Număr anunț
DA41082149
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SIBIU (CUI 4198629)
Furnizor / câștigător
DALTIM GROUP S.R.L. (CUI 52262241)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.088 RON
Valoare atribuită
22.088 RON
Data publicării
01.09.2026 08:34
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.088 RON

din 22.088 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.