Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si chirurgical (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie pompa Endomat Select-Oferta speciala
- Număr anunț
- DA41054755
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 50420000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si chirurgical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.125 RON
- Valoare atribuită
- 15.125 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:18
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.125 RON
din 15.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro