Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare metrologică a aparatelor de cântărire cu funcționare neautomată CAPTELS

Număr anunț
DA41075647
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI RO4283376)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.246,44 RON
Valoare atribuită
1.246,44 RON
Data publicării
31.08.2026 10:51
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.246,44 RON

din 1.246,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.