Acasă · Licitații
· Medicamente pentru sange, pentru organele hematopoietice si pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,9% sub estimat
Medicamente utilizate pt.sange,organe hematopoietice si sistemul cardiovascular
- Număr anunț
- DA41067735
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33620000-2 · Medicamente pentru sange, pentru organele hematopoietice si pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 876,84 RON
- Valoare atribuită
- 868,86 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.08.2026 09:09
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
868,86 RON
din 876,84 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 7,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.