Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lapte pasteurizat , 1L
- Număr anunț
- DA41071729
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
- Furnizor / câștigător
- ALMERA INTERNATIONAL SRL (CUI RO8574866)
- Cod CPV
- 15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.655,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.655,50 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 13:19
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.655,50 RON
din 1.655,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro