Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii artistice pentru evenimente si sarbatori

Număr anunț
DA41080433
Autoritate contractantă
Comuna Radesti (Consiliu Local Radesti) (CUI 4562281)
Furnizor / câștigător
CRISAN ROBERT IULIAN (CUI 49981000)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
31.08.2026 14:56
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.