Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziție servicii de igienizare și curățare echipamente de aer condiționat
- Număr anunț
- DA41080126
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
- Furnizor / câștigător
- TOMIOT INSTAL S.R.L. (CUI RO18039356)
- Cod CPV
- 90920000-2 · Servicii de igienizare a instalatiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 14:38
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro