Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale de constructii si intretinere
- Număr anunț
- DA41083063
- Autoritate contractantă
- SERVICIU MUNICIPAL DE UTILITATI PUBLICE MORENI (CUI 50777713)
- Furnizor / câștigător
- ELIXDAN PROD COM IMPEX SRL (CUI RO8614510)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.027,33 RON
- Valoare atribuită
- 1.027,33 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:23
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.027,33 RON
din 1.027,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro