Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE SI CONSUMABILE AUTO

Număr anunț
DA41083033
Autoritate contractantă
COMUNA CHIRNOGI (CONSILIUL LOCAL CHIRNOGI) (CUI 3966303)
Furnizor / câștigător
RA COM TRANS S.R.L. (CUI RO2732355)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.625,11 RON
Valoare atribuită
5.625,11 RON
Data publicării
01.09.2026 09:21
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.625,11 RON

din 5.625,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.