Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatie conducta de transport - str. Industriei

Număr anunț
DA41083073
Autoritate contractantă
AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
Furnizor / câștigător
MIS GRUP (CUI RO12472562)
Cod CPV
45231113-0 · Lucrari de inlocuire a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
291.240 RON
Valoare atribuită
291.240 RON
Data publicării
01.09.2026 09:23
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

291.240 RON

din 291.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.