Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASA METAL ARHIVA

Număr anunț
DA41077521
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "ANGHEL RUGINA (CUI 4359440)
Furnizor / câștigător
COMPUTING SYSTEMS SRL (CUI RO14221745)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
975,20 RON
Valoare atribuită
975,20 RON
Data publicării
31.08.2026 12:23
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

975,20 RON

din 975,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.