Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat

Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism

Număr anunț
DA41067660
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.506,90 RON
Valoare atribuită
12.462,20 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
28.08.2026 09:04
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.462,20 RON

din 12.506,90 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 44,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.