Ofertă acceptată Cumpărare directă

GHID DE 0.014” PENTRU RECANALIZARE SION BLUE, SION

Număr anunț
DA41082573
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
Furnizor / câștigător
NEURO MED THERAPY S.R.L. (CUI 42313615)
Cod CPV
33111730-7 · Accesorii pentru angioplastie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.650 RON
Valoare atribuită
2.650 RON
Data publicării
01.09.2026 09:00
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.650 RON

din 2.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.