Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUDIT,DALI, PTOIECT TEHNIC SI ASISTENTA DIN PARTEA PROIECTANTULUI-EXTINDERE ILUMINAT AFM

Număr anunț
DA41083072
Autoritate contractantă
COMUNA BALTA DOAMNEI (CUI 2845672)
Furnizor / câștigător
EURO-AUDIT SERVICE SRL (CUI RO16869469)
Cod CPV
71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.000 RON
Valoare atribuită
45.000 RON
Data publicării
01.09.2026 09:23
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.000 RON

din 45.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.