Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INSTALATII SANITARE

Număr anunț
DA41081910
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "VASILE LUCACIU" BAIA MARE (CUI 3825932)
Furnizor / câștigător
COMIMPEX TARA SRL (CUI RO3626441)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,18 RON
Valoare atribuită
168,18 RON
Data publicării
01.09.2026 08:12
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,18 RON

din 168,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.