Ofertă acceptată
Cumpărare directă
caietul educatoarei an scolar 2026-2027
- Număr anunț
- DA41081694
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 23 TEDI (CUI 24918848)
- Furnizor / câștigător
- EDITURA DELTA S.R.L. (CUI 52081954)
- Cod CPV
- 22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 513,57 RON
- Valoare atribuită
- 513,57 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 22:35
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
513,57 RON
din 513,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro