Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frigider cu o usa Heinner HF-HS250E++, 242 l, Clasa E, Control mecanic cu termostat ajustabil, Lumin

Număr anunț
DA41075858
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala Nr. 2 (CUI 4837889)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.966,55 RON
Valoare atribuită
3.361,35 RON
Data publicării
31.08.2026 11:02
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.361,35 RON

din 2.966,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.