Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANIOSGEL 800 -Dezinfectant pentru dezinfecția mâinilor-1litru cu pompa
- Număr anunț
- DA41077718
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Furnizor / câștigător
- KARIMED PARTENER SRL (CUI RO15938900)
- Cod CPV
- 33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.460 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 12:33
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.460 RON
din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro