Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Control Clin Chem Multi L1/ BS 200/ BS 240/ BS 300/ BS 400/ BS 600
- Număr anunț
- DA41082210
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.393 RON
- Valoare atribuită
- 1.393 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 08:38
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.393 RON
din 1.393 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro