Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM TVCI 8 CAMERE

Număr anunț
DA41083075
Autoritate contractantă
Comuna Cermei (CUI 3520199)
Furnizor / câștigător
D&LGUARD ELITE SECURITY (CUI RO35251455)
Cod CPV
51314000-6 · Servicii de instalare de echipament video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.700 RON
Valoare atribuită
13.700 RON
Data publicării
01.09.2026 09:23
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.700 RON

din 13.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.