Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Parbriz cabina instalatie de ridicat pentru B.111.NHA
- Număr anunț
- DA41083229
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- TERRA PALFINGER SRL (CUI 22882390)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.498 RON
- Valoare atribuită
- 1.498 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:30
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 09:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.498 RON
din 1.498 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro