Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SISTEM TVCI 3CAMERE
- Număr anunț
- DA41083035
- Autoritate contractantă
- Comuna Cermei (CUI 3520199)
- Furnizor / câștigător
- D&LGUARD ELITE SECURITY (CUI RO35251455)
- Cod CPV
- 51314000-6 · Servicii de instalare de echipament video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.900 RON
- Valoare atribuită
- 5.900 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:21
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 09:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.900 RON
din 5.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro