Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Container IBC ADR a 1000 l
- Număr anunț
- DA41082356
- Autoritate contractantă
- Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI RO7392416)
- Furnizor / câștigător
- SADACHIT PRODCOM SRL (CUI RO5360833)
- Cod CPV
- 44613400-4 · Containere de stocare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800 RON
- Valoare atribuită
- 800 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 08:47
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
800 RON
din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro