Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sindrila bituminoasa forma solzi, verde, 2.61 mp conf.referat nr.31534/27.08.2026

Număr anunț
DA41078875
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
44112510-6 · Sindrile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.061,89 RON
Valoare atribuită
3.061,89 RON
Data publicării
31.08.2026 13:31
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.061,89 RON

din 3.061,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.