Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PAZA SI ORDINE PUBLICA

Număr anunț
DA41083215
Autoritate contractantă
MUZEUL DE MINERALOGIE "VICTOR GORDUZA" BAIA MARE (CUI 3627838)
Furnizor / câștigător
SERVICIUL JUDETEAN DE PAZA MARAMURES (CUI 5142065)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.580 RON
Valoare atribuită
17.580 RON
Data publicării
01.09.2026 09:29
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.580 RON

din 17.580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.