Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MEDICALE DE MEDICINA MUNCII, CONTROL MEDICAL PERIODIC

Număr anunț
DA41078694
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic ,,Constantin Brâncusi,, Pestisani (CUI 4666207)
Furnizor / câștigător
MEDSERV MIN SA (CUI 14814475)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.518 RON
Valoare atribuită
1.518 RON
Data publicării
31.08.2026 13:22
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.518 RON

din 1.518 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.