Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE ALIMENTE

Număr anunț
DA41083326
Autoritate contractantă
Gradinita cu PP nr.3 Simleu Silvaniei (CUI 4792256)
Furnizor / câștigător
LORIMOD PROD COM SRL (CUI 6419041)
Cod CPV
15899000-6 · Praf de copt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.680,05 RON
Valoare atribuită
4.680,05 RON
Data publicării
01.09.2026 09:35
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.680,05 RON

din 4.680,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.