Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Întreţinere şi reprofilare drum comunal pietruit DC 93 Gardesti si Stancaseni
- Număr anunț
- DA41081913
- Autoritate contractantă
- COMUNA VOINESTI (CONSILIUL LOCAL VOINESTI) (CUI 3602779)
- Furnizor / câștigător
- ROB-COM & CO S.R.L. (CUI 48222060)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 497.470,94 RON
- Valoare atribuită
- 497.470,94 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 08:12
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
497.470,94 RON
din 497.470,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro