- Număr anunț
- DA41078904
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA HUNEDOARA (CUI 24719586)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.148 RON
- Valoare atribuită
- 2.148 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 13:33
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.148 RON
din 2.148 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro