Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fir poliamida ( naylon multifilament) cu ac /fara ac
- Număr anunț
- DA41049883
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- CRIO - 2 SRL (CUI RO4414293)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.894,96 RON
- Valoare atribuită
- 3.894,96 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 16:00
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.894,96 RON
din 3.894,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro