Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de medicina muncii

Număr anunț
DA41083905
Autoritate contractantă
COLEGIUL GHEORGHE TATARESCU ROVINARI (CUI 4448083)
Furnizor / câștigător
MEDSERV MIN SA (CUI 14814475)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.294 RON
Valoare atribuită
2.294 RON
Data publicării
01.09.2026 10:02
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.294 RON

din 2.294 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.