- Număr anunț
- DA41083749
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
- Furnizor / câștigător
- PROMED CONSUM S.R.L. (CUI RO40075096)
- Cod CPV
- 39221110-1 · Vesela (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180 RON
- Valoare atribuită
- 180 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:56
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 10:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
180 RON
din 180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro