Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARD DISK 8 TB

Număr anunț
DA41083498
Autoritate contractantă
PIETE TARGURI SI OBOARE FAGARAS S.R.L. (CUI RO29759816)
Furnizor / câștigător
ROYALLALARMS S.R.L. (CUI 39108530)
Cod CPV
32351000-8 · Accesorii pentru echipament audio si video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.260 RON
Valoare atribuită
5.260 RON
Data publicării
01.09.2026 09:44
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.260 RON

din 5.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.