Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMPRESE 45X45 CM CU FIR RADIOOPAC RX,17 FIRE 4 PLIURI-R.16233/31.08.26 B.O.

Număr anunț
DA41081887
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
ORTOMEDICA SRL (CUI RO18256622)
Cod CPV
33141118-0 · Comprese de tifon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
01.09.2026 08:09
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.