Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE Tehnica la IU cu Qinstalat ≤ 16 mc/h si > 2 PDA (puncte de ardere)

Număr anunț
DA41078291
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO42066043)
Furnizor / câștigător
E.ON ASIST COMPLET S.A. (CUI RO32602667)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
557,85 RON
Valoare atribuită
557,85 RON
Data publicării
31.08.2026 13:02
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

557,85 RON

din 557,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.